top of page
Ceramic Workshop

Workshop'lar

Werkstatt'ta her gun bir çok farklı workshop gerçekleşiyor. Workshop'larımız başlangıç seviyesinde atölyelere ilgi duyan tüm katılımcılara açıktır.

Seramik

Her Perşembe 18:00'de seramik yapımına yeni başlayanlar için ilk gün workshop'umuz gerçekleşmektedir. Seramik Workshop'u yapısı gereği fırınlandıktan sonra ikinci gün katılım gerektiren tüm malzemeler dahil yaratıcı bir workshop etkinliğidir.

Çizimden 3 Boyuta

Yılın en yaratıcı workshop'u. Çizimlerinizi 3 boyutlu olarak şekillendiriyor ve 3D yazıcımız aracılığıyla gerçeğine uygun modelliyoruz. Workshop sonunda hem çerçeveli çiziminiz hem de modellenmiş eseriniz teslim ediliyor. Kendini genç hisseden herkes için harika bir atölye.

Kids

Yaz tatili boyunca çocuk atölyelerimiz bulunmaktadır.

Mum Yapımı

Sertifikalı aromaterapik esansiyel ürünler, soya wax ve ahşap fitillerle beğendiğiniz kavanoz içinde eve götürmeye hazır. 4 saat süren çalışmamız sonunda mum üretimi için gerekli tüm bilgiyi edinmiş olacaksınız.

İllüstrasyon

Her Pazar 13:00'de guaj boya kullanımıyla çok farklı bir çizim atölyesi sizleri bekliyor.

Resim

Resim atölyelerimiz için bilgi alınız.

Sizleri Ne Bekliyor?

Business Woman

Workshop Katılımcılarımız için:

Tüm workshoplarımızda iyi kahve güzel müzik çokta sosyalleşme ve bol yaratıcılık sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da atölyemizi ziyaret edebilirsiniz. Suadiye Camii sok. No:1 - Feride Geçidi Yanı, Suadiye Sanat Atölyeleri'ndeyiz.

bottom of page